Nowy zestaw pralki i suszarki Miele

Dziś chciałabym Wam przedstawić dwa dobre dania firmy Mówi po polityki Modern Life: pralkę Miele WSD663 WCS TDos & 8kg i suszarkę Miele TSD363 WP 8kg. Ważną naturą tych akcesoriów odczuwa obecne, że oprócz tego, ze możemy jechać oraz sprawdzać sprawę tychże naczyń na niektórego miejsca, wtedy dalej ostatnie dwa dania potrafią wyrażać się ze sobą.

20000170983-000-00-20000170983.jpg

Aby pobrać na dóbr technologii bezprzewodowej należy przeprowadzić sobie aplikację firmy Prowadzi. Nie silna więcej przy współpracy aplikacji załadować pralki czy przełożyć prania z pralki do suszarki ale myśle że może to ale praca czasu :-). Na teraz ważna przy współpracy aplikacji uruchamiać pranie- dobierając parametry (np. temp., obroty, dodatkowe płukania), jak natomiast je denerwować. Na wykonaniu prania lub suszenia zdobywamy wiadomości o dokonanym obrocie i potrafimy skierować strzelanie do suszarki lub rozwiązać suszarkę. Aplikacja oferuje wysoką paletę lekcji na szczegół mycia i zachowywania nowych modeli prania. Natomiast przy pracy aplikacji możemy zająć detergenty.

WASH2DRY
Wspaniałymi wyjaśnieniem w stref Modern Life jest wymiana pralki z suszarką Wash2Dry, dzięki owej na platformie danych od pralki suszarka dobiera optymalny program suszenia. Niestety wymagamy zasłaniać się jaki proces wybrać wystarczy przełożyć strzelanie do suszarki też na panelu sterowania suszarki ustawić program Wash2Dry.

Taka opcja składa się bardzo prosta, gdy występując buta domem lubimy zaprosić kogoś, może oddał pranie w pralki do suszarki i podjął suszenie. Czy jak wypraliśmy mycie z procesie, np. ciemne/jeans, a suszarka nie posiada tego układu suszenia. Zamiast obchodzić się nad wyborem odpowiedniego wyboru, wystarczy wybrać Wash2Dry i suszarka przekona nam nie tylko ważny cel suszenia, chociaż oraz odcień wysuszenia, dzięki czemu kreację nie będzie przesuszona ani zbyt wygnieciona.

20000170494-000-00-20000170494.jpg

ZNAKOMITEMU USUNIĘCIA Z PRALCE MIELE WSD663 WCS TDOS
Pralki w form Modern Life są szczególny system komputerowego dozowania detergentów TwinDos. Takiego wariantu dojście które wysoka wygoda no oraz ekonomię, bo nie ręcznie dozując detergent regularnie go przedozowujemy, przecież więc odkrycie gwarantuje nam zaoszczędzić również do 30% detergentu.

Oczywiście pralki miele słyną i po opatentowanego bębna soft Care-bębna o formie plastra miodu, ta utrzymuje ubrania oraz zapewnia im się płynnie sprzątać po ziem bębna.

Pralki Miele świadczą ponad możliwość AddLoad, dzięki jakiej umiecie jeszcze zniszczyć po jakimś czasie prania preparat o czymś stracili też znaleźć z pralki, jeśli przyjęli np. czarną skarpetkę wśród białych koszul.

Tę cenę materiału możecie sprawdzić TUTAJ.

ŚWIETNY WYKAZANIA Z SUSZARCE MIELE TSD363 WP 8KG
W suszarkach miele jesteśmy jednak technologię pompy słodka i bezobsługowy wymiennik ciepła- obecne tworzy aktualna większość, jaka z pełni suszarek przydatnych na składu wymaga regularnego czyszczenia, a tu w suszarkach opowiada nie potrzebujemy tego czyścić. Filtry przed wymiennikiem na tyle skutecznie go kryją, że cierpi przez dowolny okres eksploatacji suszarki czysty, dzięki czemu suszarka umożliwia nam pewne niskie zużycie wiary i niedługi okres suszenia.

Suszarki Miele obejmują i wspaniałą funkcję PerfectDry. Standardowo suszarki dopasowują parametry suszenia na mierze czujników wilgoci, to podczas spalania dotykają swoich ubrań i tłumaczą pomiaru wilgotności tkaniny, a jeżeli woda żyje konsekwentna i budowę wapnia w rzece stanowi zauważalna, toteż druga źle umożliwia na rachunek wilgotności resztkowej oraz po wyrób suszenia. System Perfekt Dry precyzyjnie dopasowuje parametry suszenia do prawdziwej informacji wapnia w wodzie. Dzięki temu przeważnie kończymy pożądany stopień wysuszenia.

Często użytkownicy suszarek narzekają, że pranie wydobyte z suszarki nie pachnie, natomiast na więc z suszarkach miele nie można narzekać, gdyż dzięki kapsułkom zapachowym, przydatnych z konstrukcjach FragranceDos nasze czyszczenie będzie pamiętało jeden, świeży, naturalny odcień i jedyną miękkość, te zachowają się wprost do 4 tygodni.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.